Күнтізбе

1 қаңтар - 7 қаңтар

УТС

Өтті
4 ақпан - 10 ақпан

Лично-командный ЧРК

Өтті
9 ақпан - 4 наурыз

УТС

Германия
Өтті
12 ақпан - 13 ақпан

Road to Buenos Aires 2018 YOG series

Europe, Hodonin (CZE)
Өтті
14 ақпан - 18 ақпан

Czech Junior & Cadet Open

ITTF Premium Junior Circuit, Hodonin (CZE)
Өтті
21 ақпан - 25 ақпан

Swedish Junior & Cadet Open

ITTF Junior Circuit, Orebro (SWE)
Өтті
3 наурыз - 6 наурыз

Ерлер арасындағы ашық клубтық ҚР чемпионаты - жоғарғы лига 1 тур

Алматы
Өтті
3 наурыз - 6 наурыз

Әйелдер арасындағы клубтық ашық ҚР чемпионаты - 1 тур

Алматы
Өтті
4 наурыз - 7 наурыз

Ақпан Батырды еске алуға арналған Республикалық ашық турнирі

Шымкент
Өтті
7 наурыз - 11 наурыз

ITTF World Tour Platinum, Qatar Open

Doha (QAT)
Өтті
8 наурыз - 11 наурыз

Ерлер арасындағы клубтық ашық ҚР чемпионаты - 1 тур Супер-лига

Алматы
Өтті
8 наурыз - 11 наурыз

Континентальный чемпионат Федерации настольного тенниса России, 3 тур

Өтті
10 наурыз - 11 наурыз

ШҚО үстел теннис федерациясының жүлделері үшін ардагерлер арасындағы ашық турнир

Өскемен
Өтті
13 наурыз - 18 наурыз

ITTF Challenge, Polish Open

Lodz (POL)
Өтті
19 наурыз - 23 наурыз

«Наурыз» халықаралық турнирі

Павлодар
Өтті
19 наурыз - 23 наурыз

Tunisia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit

Rades (TUN)
Өтті
20 наурыз - 25 наурыз

ITTF World Tour Platinum, German Open

Bremen (GER)
Өтті
24 наурыз - 25 наурыз

Road to Buenos Aires 2018

Tunisia
Өтті
28 наурыз - 1 сәуір

ITTF Challenge, Spanish Open

TBD (ESP)
Өтті
3 сәуір - 8 сәуір

ITTF Challenge, Slovenia Open

Otocek (SLO)
Өтті
5 сәуір - 10 сәуір

2000 жылы туылған спортшылар арасындағы Қазақстан Республикасының Чемпионаты

Ақтөбе
Өтті
5 сәуір - 10 сәуір

Первая Тюркская универсиада

Өтті
6 сәуір - 8 сәуір

Азия Кубогы

Жапония
Өтті
9 сәуір - 13 сәуір

Paraguay Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit

Asuncion (PAR)
Өтті
10 сәуір - 14 сәуір

ITTF Challenge, Croatia (Zagreb) Open

Zagreb (CRO)
Өтті
10 сәуір - 13 сәуір

«Орал ракеткасы» ашық республикалық турнир

Орал
Өтті
14 сәуір - 15 сәуір

Road to Buenos Aires 2018 YOG series - Latin America

Asuncion (PAR)
Өтті
17 сәуір - 23 сәуір

Спартакиада школьников Казахстана

Өтті
18 сәуір - 22 сәуір

Belgium Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit

Spa (BEL)
Өтті
19 сәуір - 22 сәуір

Континенталдық Ресей Чемпионаты - 4 тур

Ресей
Өтті
24 сәуір - 30 сәуір

Чемпионат Республики Казахстан для спортсменов 2003 г.р. и моложе, г. Алматы

Өтті
25 сәуір - 29 сәуір

French Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit

Metz (FRA)
Өтті
29 сәуір - 6 мамыр

Командалық Әлем Чемпионаты

Хальмстад, Швеция
Өтті
1 мамыр - 5 мамыр

"Люксембург опен" халықаралық турнирі

Люксембург
Өтті
3 мамыр - 6 мамыр

"Шаңыраққа жол" ашық республикалық турнир

Алматы
Өтті
7 мамыр - 8 мамыр

Road to Buenos Aires 2018 YOG series - Asia

Bangkok (THA)
Өтті
9 мамыр - 13 мамыр

Thailand Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit

Bangkok (THA)
Өтті
13 мамыр - 16 мамыр

Ең мықты жас жігіттер мен қыздардың турнирі

Алматы
Өтті
16 мамыр - 20 мамыр

ITTF Challenge, Thailand Open

Bangkok (THA)
Өтті
17 мамыр - 20 мамыр

Slovak Junior Open, ITTF Junior Circuit

Senec (SVK)
Өтті
19 мамыр - 21 мамыр

Мужской Открытый клубный чемпионат Казахстана - 1 тур, высшая лига

Өтті
19 мамыр - 21 мамыр

Мужской Открытый клубный чемпионат Казахстана - 1 тур, Суперлига

Өтті
21 мамыр - 27 мамыр

Чемпионат Казахстана среди спортсменов 2007 г.р. и моложе

Өтті
23 мамыр - 27 мамыр

ITTF World Tour, Hong Kong Open

Hong Kong (HKG)
Өтті
23 мамыр - 27 мамыр

Polish Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit

Wladyslawowo (POL)
Өтті
28 мамыр - 3 шілде

ITTF World Tour Platinum, China Open

Shenzhen (CHN)
Өтті
1 шілде - 2 шілде

Квалификационный турнир для определения участников юношеских Олимпийских Игр в Буэнос-Айресе

Өтті
6 шілде - 10 шілде

TTF World Tour, Japan Open

Kitakyushu (JPN)
Өтті
8 шілде - 9 шілде

Road to Buenos Aires 2018 YOG series - Oceania

Rarotonga (COK)
Өтті
10 шілде - 20 шілде

Учебно-тренировочный сбор

Өтті
21 шілде - 24 шілде

Мужской Открытый клубный чемпионат Казахстана, Высшая лига, 2 тур

Өтті
24 шілде - 26 шілде

Әйелдер арасындағы ашық клубтық ҚР чемпионаты - 2 тур

Алматы
Өтті
5 маусым - 8 маусым

Чемпионат Казахстана среди ветеранов

Өтті
7 маусым - 23 маусым

Учебно-тренировочный сбор в Китае (Кирилл Герасименко)

Өтті
12 маусым - 15 маусым

Ерлер арасындағы ашық клубтық ҚР чемпионаты - 2 тур

Алматы
Өтті
14 маусым - 15 маусым

Фестиваль настольного тенниса, приуроченный к Дню столицы

Өтті
18 маусым - 22 маусым

ITTF World Tour Platinum, Korea Open

Incheon (KOR)
Өтті
21 маусым - 5 тамыз

УТС сборной Казахстана среди юношей и кадетов

Өтті
24 маусым - 1 тамыз

Учебно-тренировочный сбор в Италии (Кирилл Герасименко)

Өтті
13 тамыз - 18 тамыз

Чемпионат Азии среди юношей и кадетов

Өтті
15 тамыз - 19 тамыз

ITTF World Tour, Bulgarian Open

Panagyurishte (BUL)
Өтті
18 тамыз - 2 қыркүйек

Азия ойындары

Jakarta and Palembang (INA)
Өтті
22 тамыз - 26 тамыз

ITTF World Tour, Czech Open

Olomouc (CZE)
Өтті
22 тамыз - 26 тамыз

Chinese Taipei Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit

Taipei (TPE)
Өтті
8 қыркүйек - 11 қыркүйек

Ерлер арасындағы ашық клубтық ҚР чемпионаты - 3 тур

Алматы
Өтті
9 қыркүйек - 11 қыркүйек

Әйелдер арасындағы ашық клубтық ҚР чемпионаты - 3 тур

Алматы
Өтті
12 қыркүйек - 15 қыркүйек

«ЮЖНАЯ СТОЛИЦА» халықаралық турнирі

Алматы
Өтті
18 қыркүйек - 22 қыркүйек

ITTF Challenge, Belgium Open

De Haan (BEL)
Өтті
21 қыркүйек - 25 қыркүйек

Народные Игры

Өтті
28 қыркүйек - 1 қазан

Открытый чемпионат Казахстана среди мужских команд. Супер лига, 3 тур.

Өтті
1 қазан - 3 қазан

Oткрытый турнир Алматинской области

Өтті
4 қазан - 10 қазан

Чемпионат Казахстана среди молодежи 1997 г.р. и моложе

Өтті
6 қазан - 18 қазан

III - Летние юношеские Олимпийские игры

Өтті
15 қазан - 21 қазан

Чемпионат Казахстана среди юношей и девушек 2005 г.р. и моложе

Өтті
30 қазан - 2 қараша

Традиционный турнир "Золотая осень". Девочки.

Өтті
31 қазан - 4 қараша

ITTF World Tour, Swedish Open

Stockholm (SWE)
Өтті
2 қараша - 5 қараша

Традиционный турнир "Золотая осень". Мальчики.

Өтті
2 қараша - 4 қараша

Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit

Өтті
6 қараша - 11 қараша

"Австрия опен" халықаралық турнирі

Линц
Өтті
7 қараша - 11 қараша

Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit

Өтті
13 қараша - 18 қараша

ITTF Challenge, Belarus Open

Minsk (BLR)
Өтті
17 қараша - 20 қараша

Этап отбора в национальную сборную Казахстана

Өтті
24 қараша - 27 қараша

4-й тур Открытого чемпионата страны среди мужских команд высшей лиги

Өтті
25 қараша - 27 қараша

4-й тур Открытого чемпионата Казахстана среди женских команд

Өтті
25 қараша - 29 қараша

Международный турнир Кубок "УГМК"

Өтті
29 қараша - 1 желтоқсан

Ерлер арасындағы ашық клубтық ҚР чемпионаты - 4 тур

Алматы
Өтті
6 желтоқсан - 9 желтоқсан

Әйелдер арасындағы ашық клубтық ҚР чемпионаты - 4 тур

Алматы
Өтті
7 желтоқсан - 9 желтоқсан

Открытый клубный чемпионат Казахстана среди юношей и кадетов

Өтті
8 желтоқсан - 9 желтоқсан

"Finlandia open" халықаралық турнирі

Хельсинки
Өтті
13 желтоқсан - 16 желтоқсан

ITTF World Tour Grand Finals

Дәл қазір